Ударно начало на полусезона за домакините от Михалци

Публикувана на: 20.03.2017г. 183 прегледа

„Светкавица“ – „Атлетик“ 6:1

С десет души се яви на стадиона в Михалци отборът на „Атлетик“, но игра открит футбол и се опита да бъде равностоен съперник на домакините. Николай Боянов даде аванс на „Светкавица“ от дузпа в 19-ата минута, десет по-късно Максим Хабиб с ефектно попадение изравни – 1:1. Отново Боянов нанесе решителен удар за тима от Михалци и почивката дойде при 2:1.

След нея постепенно домакините наложиха тотален превес, но и свищовлии имаха своите голови възможности. Задна ножица на Боянов бе отразена от вратаря на гостите Симеон Дончев в 50-ата минута. Последва пропуск на Галин Кирчев и удар в аут на Петър Рачев. Силен шут на Милен Костов принуди вратаря на „Светкавица“ да спасява и така дойде 60-ата минута, в която Михаил Терзиев вдигна на 3:1. Да върне интригата, пропусна Венци Личев 180 секунди по-късно, като не успя да се разпише в празната врата на домакините. Енчо Силистралиев обаче бе безпощаден за 4:1 при следващата атака на тима си, а до края на двубоя стигна и до хеттрик с попадения в 73-тата и 78-мата минута.

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>