Публикувана в брой: 205 / 2013-10-23
Видяна: 311 пъти

Възпитаниците на Ивелин Младенов с втора победа за сезона

„Етър” - ОФК „Трявна” 8:0

Убедителен успех постигнаха юношите старша възраст на ФК „Етър” в пореден мач от подзона „Велико Търново”. В Лесичери „болярите” спечелиха с 8:0 срещу „Трявна”, като това бе втората им победа за сезона. Момчетата на Ивелин Младенов нямаха никакви проблеми срещу съперника, който бе пред тях в класирането. Още през първото полувреме етърци вкараха три гола, а след почивката довършиха гостите с нови пет. Половината от попаденията бяха реализирани от Мехмед Мустафов, който в предните двубои бе вкарвал само веднъж. Валентин Николов се разписа на два пъти, а по гол добавиха Божидар Йорданов и Александър Трендафилов.
ОСТАНАЛИТЕ РЕЗУЛТАТИ: „Локо” (Г. Оряховица) - „Чавдар” (Троян) 2:3, „Янтра” - ОФК „Павликени” 2:1, „Спартак” (Плевен) - „Левски 2007” 7:0, „Академик” - „Ситомир” 5:3.
РЕЗУЛТАТИ ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ И ДЕЦА, ПОДЗОНА „В. ТЪРНОВО”, VІІІ КРЪГ: „Янтра 1919” - „Етър В. Търново” 7:3, 5:0, „Локомотив” (Др.) - „Академик” 1:1 и 1:2, ОФК „Павликени” - „Спартак 19” 1:2 и 0:8, „Литекс” - „Локомотив” (ГО) 3:0 и 14:0, „Чавдар” (Тр.) - „Спартак Плевен” 1:0 и 2:3. „Чардафон” - „Трявна” само деца - 1:0.
РЕЗУЛТАТИ: ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ ФУТБОЛ 7 И ФУТБОЛ 9, VІІІ КРЪГ: „Литекс” – ОФК „Павликени” - отложен, „Видима Раковски” „Етър В. Търново 2” 8:2 и 4:3, „Академик” - „Янтра 2” 5:4 и 1:3, „Спартак Плевен” - „Гунди” 4:1 и 4:1, „Янтра 1” - „Янтра 19” 6:1 и 4:1, „Етър ВТ 1” - „Левски 2007” 3:0 и 6:1, „Чардафон” - „Локомотив” (ГО) 1:11 и 0:1.