Четири победи за подрастващите отбори на "Етър ВТ" | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Четири победи за подрастващите отбори на „Етър ВТ“

Публикувана на: 27.10.2015г. 235 прегледа

Четири победи записаха отбори от школата на „Етър ВТ” в мачове от първенствата на Футбол 7 и Футбол 9. Набор 2005 година спечели гостуването на ФК „Севлиево“ с 9:3, като хеттрик записа Атанас Атанасов. Срещата бе част от шампионата по Футбол 7. Победата бе пета от пет мача на великотърновския тим, който води убедително в класирането с 15 точки.

В същата група с година по-малките етърци, които играят под името „Алекс ОК“, гостуваха на свищовския „Академик“, надигравайки го с 3:2. На Футбол 9 „Етър“, воден от Стефан Ангелов, също гостува в Севлиево и взе трите точки. Мачът вървеше без голове до предпоследната минута, в която Белалиев вкара за 1:0. В тази група „Алекс ОК“ записа служебен успех с 3:0 над „Академик“ (Свищов).