Нови голови рекорди във В. Търново, Георги Колев се разписа седем пъти в един мач

Два голови рекорда паднаха в третата вечер на зимния турнир в ДКС „В. Левски”. Бе постигната най-убедителната победа до момента, а Георги Колев заби цели седем гола в един мач!

Футболното шоу започна с успех на великотърновския „Водстрой” с 3:1 срещу горнооряховския „Гранде”. Валентин Антонов заби две попадения за победителите в 12-ата и 16-ата минута, но Красен Славчев върна интригата с гол в 26-ата. Спорът бе финализиран десет минути по-късно, когато Ивайло Иванов фиксира крайното 3:1.

Голеадата се развихри във втората среща, в която „Тера Трак” разпиля „Тогеди” с 14:0. Сериозно селектираният тим, воден от Тихомир Тодоров, не остави никакви шансове на съперниците си, като до десетата минута водеше с 4:0. Седем пъти се разписа Георги Колев, по два пъти Тихомир Маринов и Илиян Димитров, по веднъж – Мартин Иванов, Ивайло Иванов и Тодор Чирпанов.

„Яна 1” (Ресен), в който се изявяват и играчи на свищовския „Академик”, също тръгна мощно с 8:2 срещу „Банка ДСК”. Хеттрик записа Симеон Иванов, по два гола добавиха Мариян Генов, Стефан Трайков и Венци Димитров. За „банкерите” вкара Светослав Цветанов.

Загубилият час по-рано финала на футболния турнир в Павликени отбор на „Тоти Транс” тръгна с минимален успех с 1:0 срещу „Тремол”. Най-оспорваният мач за вечерта бе решен от Кристиян Райчев с точен удар в 8-ата минута.

ПРОГРАМАТА ТАЗИ ВЕЧЕР: 17,00 ч. „Палавници“ – „Gang Bang“, 18,00 ч., „Аутсайдерите“ – „Амфора“, 19,00 ч. „Пъмп систем“ – „ФК Севлиево“ и 20,00 ч. „Ресторанти Бианко“ – „Фен клуб Етър“.