Отборът на “Министерство на образованието” оглави класирането на турнира в Царевец
С две победи през уикенда отборът на “Министерство на образованието” събра 13 точки и излезе начело в класирането на зимния турнир по футбол в Царевец. Общо осем тима мерят сили в надпреварата в свищовското село, като регламентът предвижда да се срещнат всеки срещу всеки. “Министерство на образованието” пречупи с 3:1 “Олд старс” и с 6:2 “Нинджите”. Другият досегашен лидер в подреждането “Стрелите” падна в събота от “Феникс” с 0:7. За тежката загуба повлия и отсъствието на играещия треньор на Академик” Борислав Борисов, който е голмайстор на „Стрелите“.
В неделя Борисов бе на линия и тимът му отнесе „Тигрите“ с 8:1. Така „Стрелите“ събраха 12 точки и са на второ място в класирането. Трети с точка по-малко е “Олд старс”, завършил 2:2 с „Фенкис“. Любопитно е, че в този мач премериха сили ветераните и юношите на “Изгрев – 93” (Царевец).
ЕТО И ОСТАНАЛИТЕ РЕЗУЛТАТИ ОТ УИКЕНДА: „Тигрите“ – “Хаос” 1:3, “Дрийм тим” – “Нинджите” 4:1, “Дрийм тим” – “Хаос” 2:5.
Водач при стрелците е Боби Борисов с девет гола, втори е Ивайло Атанасов от „Феникс“ с осем.