Димитър Кушев заби две попадения в мрежата на габровци

ОФК „Павликени” – „Янтра” (Габрово) 3:1

Успех с 3:1 записаха в съботната си контрола павликенските футболисти, пречупвайки друг третодивизионен тим. След размяна на атаки и към двете врати дойде 30-ата минута, в която новото попълнение на домакините Борислав Иванов откри резултата след двойно подаване с Димитър Кушев. Втората част премина под диктовката на павликенчани, които забиха още две попадения. Развихри се централният им нападател Димитър Кушев, който се разписа на два пъти с глава в 63-тата и 70-тата минути. Към края на срещата отборът на „Янтра” (Габрово) намали на 3:1 с гол от пряк свободен удар от трийсетина метра. Старши треньорът на победителите Милен Петков коментира, че е доволен от старанието на футболистите и се надява добрата серия в проверките да продължи и в първенството. Последната контрола на павликенчани е в събота с „Ювентус” (Малчика).