5 четения

Кушев и Чешмеджиев донесоха успеха на павликенчани

ОФК “Павликени” – “Ювентус” 2:1

Победа с 2:1 в последната си контролна среща от зимната подготовка записаха футболистите на ОФК “Павликени”. В събота воденият от Милен Петков тим надигра друг отбор от Северозападната “В” група – “Ювентус” (Малчика), като и трите гола паднаха след почивката. Пробив на Шипкалиев в 66-ата минута завърши с отлично центриране към Кушев, който с глава вкара за 1:0. Тринайсет минути по-късно павликенчани хванаха гостите на контра и Белослав Чешмеджиев покачи на 2:0. Друга много добра атака на домакините, с едно докосване, за малко не завърши с ново попадение и предизвика аплодисментите на публиката. Пет минути преди края отборът на “Ювентус” върна едно попадение след разбъркване в полето на домакините.

ОФК “Павликени”: Стефанов, Василев, Илиев, Шипкалиев, Цонев, Иванов, Й. Димитров, Додуров, Чирпанов, Кушев, Чешмеджиев.