4 четения

Тръмбешчани удариха втория от есента

„Лато” – „Янтра” (П. Тр.) 0:3

Победа с 0:3 на терена на втория в класирането след есенния дял от първенството на Елитната областна група записа лидерът „Янтра” (П. Тръмбеш). И в двата състава личаха имената на доста опитни футболисти, а за този на гостите играха бившите етърци Станимир Палев, Владимир Атанасов, Емил Копаранов и Тихомир Антонов.

Още в 6-ата минута Кристиян Костадинов откри резултата, а в 40-ата Калин Иванов покачи на 0:2. Третото попадение за гостите бе дело отново на Кристиян Костадинов в 50-ата минута. За домакините пропуски направиха Светлин Перников, Детелин Ченешков и Пламен Николов.