5 четения

В Полски Тръмбеш домакините доминираха

„Янтра” – „Земеделец” 3:0

Убедителен успех с класическото 3:0 записаха лидерите в Елитната областна група по футбол в контролна среща с козловчани. Тръмбешчани започнаха силно мача и още в 3-тата минута Кристиян Костадинов откри резултата. Последва период на атаки и към двете врати, но определено халфовете на домакините контролираха средата на терена и закономерно отборът им имаше надмощие. 120 секунди преди да изтече редовното време на първата част, поредната добра комбинация на „Янтра” бе завършена от Калин Иванов с точен удар за 2:0.

През вторите 45 минути картината на терена не се промени особено въпреки направените смени. Козловчани също имаха своите възможности, така че интересни моменти не липсваха, но нов гол падна чак в края на срещата, когато Емил Копаранов фиксира окончателното 3:0.