Еленчани биха в Дебелец в мач със седем гола

„Ботев” – „Чумерна” 3:4

Победа с 3:4 при гостуването в Дебелец записа отборът на „Чумерна”. И тук срещата се игра при добро темпо с множество възможности и пред двете врати, а публиката видя седем гола. Тодор Колев изведе домакините напред в 9-ата минута. До почивката обаче еленчани сътвориха обрат с попаденията на Борис Чакъров и Петър Димитров. Почти веднага след началото на втората част Тодор Колев отново демонстрира голмайсторските си умения и вкара за 2:2. Друг ветеран Пламен Панайотов изригна в 57-ата минута за 2:3 в полза на гостите. След още осем минути Иван Иванов би изпуснат от отбраната на „Чумерна” и матира вратаря Йордан Йорданов за 3:3.

Крайното 3:4 фиксира Мехмед Мустафов в 70-ата минута, а до края и двамата вратари имаха доста работа.