Зрелищна гонитба в резултата в Ресен

ФК „Ресен 2012” – ФК „Д. Оряховица” 4:4

Зрелищно реми 4:4 записаха отборите на ФК „Ресен 2012” и ФК „Долна Оряховица”. Настоящите първенци на Елитната и областната група – юг изиграха открит мач с множество голови възможности и обрати в резултата. Домакините започнаха силно и в 10-ата минута Стилиян Станчев откри резултата. В рамките на четири минути обаче гостите направиха пълен обрат с попадения на Христо Русанов и Живко Живков, като вторият се разписа с глава. След половин час игра Детелин Кирвиков изравни 2:2 и развръзката остана за втората част. Бившият капитан на „Етър 1924” Мариян Генов изведе ресенци напред в резултата в 56-ата минута. Георги Бойчев отвърна на удара в 68-ата и 77-ата минути и отново гостите поведоха – 3:4. Авансът им обаче оцеля само 180 секунди, тъй като Мариян Генов отново бе точен за 4:4.