Днес, в Бр.50 / 15.03. (вторник), четете:
Баба Марийка от Г. Оряховица отива в затвора за бизнес с нелегални цигари от Сърбия;
Съкратени офицери от армията ще могат да се върнат на служба;
Цветя, венци и „Любе” по повод 2 г. от смъртта на баретата Емил Шарков;
Знаковите преподаватели на ВТУ. Професор и доцент Тодорови – двама информатици и изобретатели в един дом;
Зад борда. Психично болна жена превърна детска площадка в свой дом;
Шофьор паркира ТИР в нов парк за 700 хил. лв.;
РЗИ алармира. В училищата хранят учениците със салами и фалшиви натурални сокове;
Екипът на Ева Паунова представи актуалните възможности за младите хора в Г. Оряховица;
Посланик Наргиз Гурбанова видя какво се прави с азербайджански пари на Трапезица;
Гирички и бягащи пътечки ще покриват 385 хил. евро кредит към банка;
Ремонтираните дупки по пътищата във В. Търново не издържат и една зима;
Специализиран кабинет по история откриха във ВТУ;
Европейски дни на художествените занаяти в Елена;
Бронзови медали за 16-годишните свищовски хокеисти;
Свищов ще бъде домакин на два национални конкурса;
Младеж иска да дари абитуриентския си костюм на беден зрелостник;
Млади специалисти започват работа в свищовската болница;
Читалище „Надежда” започна дарителска акция за набиране на книги;
Местни производители и занаятчии ще търгуват чрез виртуален портал;
ОТКРИТО ПИСМО. Наградата „Велико Търново“ е за хора с чисти ръце;
ДСБ промени устава си, отваря се към гражданското общество;
Антимафиоти задържали незаконно служител от Лясковец за данъчни измами;
КРИМИ:
Разследват палеж на кола в Джулюница;
Откриха 5 грама хероин в лека кола;
Хванаха 70-годишен да кара пиян;
Обраха дома на автобусен превозвач;
СПОРТ:
Над 230 ориентировачи почетоха Петър Цонев за купа “Благодарим ти, Пане!”;
СЕВЕРОЗАПАДНА „В“ ГРУПА, XVIII КРЪГ – РЕЗУЛТАТИ;
С гол на Петър Димитров „виолетовите” взеха трите точки в Габрово;
Ферарио Спасов: „В движение трябва да стабилизираме отбора и да постигаме победите по убедителен начин”;
Оспорвано областно дерби и трета поред пролетна победа за павликенчани;
15-годишните „Болярки” категорични на турнира в Севлиево;
„Железничарите” удариха „студентите”.