Благовест Ботев вкара четири гола на свищовлии

„Земеделец” – „Атлетик” 8:0

Победа с 8:0 записа отборът на „Земеделец” в приятелски мач с „Атлетик” (Свищов). Въпреки обилните дъждове в неделя теренът в Козловец бе в много добро състояние и футболистите имаха възможността да разкрият възможностите си, съобщи кметът на селото Борис Велев.

Благовест Ботев откри резултата в 5-ата минута с хубав удар от границата на наказателното поле, като преди това се завъртя край пазача си. Пак той бе точен за 2:0, засичайки подаване от фланга. През втората част козловчани развиха успеха си, като Ботев добави още два гола в личната си сметка. Два пъти се разписа Павел Йорданов, по веднъж точни бяха Галин Василев и Евгени Колев.