11 четения

Даниел Димитров реши ребуса в Стражица

„Левски” (Стр.) – „Ботев Дебелец” 0:1

С гол на Даниел Димитров отборът на „Ботев Дебелец” спечели гостуването в Стражица с 0:1. В 78-ата минута младият нападател засече с плонж центриране от фланга и изпрати топката в мрежата на домакините. Преди това стражичани имаха своите шансове да дръпнат в резултата, но ги пропуснаха, като за това основна заслуга има вратарят на гостите Красимир Косев. Още в 15-ата минута Александър Цонев влезе по диагонала и останал сам, стреля, но Косев спаси. Нова добра възможност се разкри пред отбора на „Левски” в 55-ата минута, в която Цонев проби отдясно и пусна пас към Борислав Иванов, който обаче се размина с топката и не успя да нанесе удар. Много работа за гостите свършиха в средата на терена опитните футболисти Антон Досков и Тодор Колев.