4 четения

Еленчани взеха трите точки с лекота

„Атлетик” – „Чумерна” 0:3

Приятен футбол показаха съперниците в Златарица, където отборът на „Чумерна” играе домакинските си мачове. Гостите от Свищов пристигнаха с единайсет души, но действаха открито, като срещата бе и много коректна. Петър Димитров откри резултата за еленчани в 5-ата минута, стреляйки силно от 16 метра. Грешка на вратаря на „Атлетик” Мехмед Мехмедов даде възможност на Димитър Димитров да бие в 16-ата минута и резултатът набъбна на 2:0. Третото попадение за „Чумерна” отбеляза Георги Донев директно от пряк свободен удар в 32-рата минута. След почивката еленчани продължиха да натискат, но Мехмед Мехмедов действа много сигурно и не пусна повече топката в мрежата зад гърба си.