30 четения

Три дузпи отсъди Андрей Андреев в Поликраище

„Росица” – „Владислав” 1:4

По-добре стояха на терена гостите от Джулюница и закономерно спечелиха убедителна победа. Основната преграда за атаките им бе вратарят на „Росица” Цветомир Цветанов, който спаси много удари, пресече и доста центрирания. За „Владислав” резултата откри Бисер Блажев, възползвал се от пробив и остро подаване на Марио Йовов. През втората част точно ръководилият рефер Андрей Андреев отсъди три поредни наказателни удара. Първо две дузпи за джулюнчани реализира Бисер Блажев в 54-тата и 74-тата минута и стигна до хеттрик в мача. За 4:0 точен бе Марио Йовов, получил извеждащо подаване. Пет минути по-късно футболистите от Поликраище имаха шанс да намалят разликата от наказателен удар, но Николай Куцаров би от бялата точка в гредата. В 87-ата минута Куцаров се реабилитира, като завърши акция на тима си за 1:4.