Новини

Честит празник!

Уважаеми колеги,

Поздравяваме Ви с Международния ден на здравето 7 април!

На този празничен ден за Вашия отговорен и всеотдаен труд, заедно с признанието и благодарността на българските пациенти, от името на ИС на ТКС на Синдикатите от здравеопазването към КНСБ – В. Търново, Ви пожелаваме здраве и лично щастие, силен дух и професионални успехи.

В сложните политически и пазарно-финансови условия, в които се развива българското здравеопазване, Ви желаем да съхраните морала и достойнството си на медицински специалисти. Останете все така отзивчиви към страданията на хората, всеотдайни в професията и непреклонни пред сериозните предизвикателства, с които ежедневно се сблъсквате.

Приемете нашите сърдечни пожелания към всички Вас, работещи в системата на здравеопазването и социалните услуги.

Честит празник!

Изпълнителен съвет на Териториален координационен съвет на Синдикатите в здравеопазването към КНСБ – В. Търново

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *