Честит празник!
Уважаеми колеги,
Поздравяваме Ви с Международния ден на здравето 7 април!
На този празничен ден за Вашия отговорен и всеотдаен труд, заедно с признанието и благодарността на българските пациенти, от името на ИС на ТКС на Синдикатите от здравеопазването към КНСБ – В. Търново, Ви пожелаваме здраве и лично щастие, силен дух и професионални успехи.
В сложните политически и пазарно-финансови условия, в които се развива българското здравеопазване, Ви желаем да съхраните морала и достойнството си на медицински специалисти. Останете все така отзивчиви към страданията на хората, всеотдайни в професията и непреклонни пред сериозните предизвикателства, с които ежедневно се сблъсквате.
Приемете нашите сърдечни пожелания към всички Вас, работещи в системата на здравеопазването и социалните услуги.
Честит празник!
Изпълнителен съвет на Териториален координационен съвет на Синдикатите в здравеопазването към КНСБ – В. Търново