В Лясковец съперниците спретнаха здрава битка

„Левски” (Ляск.) – „Лозен 2006” 2:2

Радослав Отчев пропусна да открие резултата в Лясковец в полза на гостите, озовал се на чиста позиция в самото начало на срещата. Таранът премина и вратаря на „Левски” Васил Боев, но би в гредата. Почти веднага след това стражът на сухиндолци Ивелин Бонев не успя да овладее центрирана топка и дебнещият зад него Иван Щараков я насочи в мрежата за 1:0 в 8-ата минута. В 18-ата пак Щараков се разписа, като се възползва от подаване от фланга след бърза контра на домакините.

В самия край на първото полувреме Отчев върна надеждите на тима си, като завърши добра атака с удар за 1:2. През втората част битката се завърза в централната част на терена, но и пред двете врати не липсваха интересни моменти. В 80-ата минута настойчивостта на сухиндолци даде резултат, като след постепенна атака Кристиян Павлов се разписа по диагонала.