9 четения

В Мерданя съперниците не се надиграха

„Юнак” – „Рудановски” 1:1

С битка в средата на терена се запомни срещата в Мерданя, където отборът от село Константин определено не бе дошъл да загуби. Гостите се опитваха непрекъснато да изнасят играта напред, домакините също не я приемаха в половината си и затова действията се водеха предимно в централната част на терена.

В 33-тата минута Иван Иванов проби отляво и центрира успоредно на голлинията на бранената от тима на „Рудановски” врата, където най-бързо до топката стигна Пламен Недялков, за да вкара за 1:0. Изравнителното попадение падна по подобен начин. Димитър Димитров преодоля пазачите си на фланга и вдигна към Ахмед Алиев, който с глава се разписа за 1:1. Съперниците пропуснаха и по 2 – 3 отлични голови възможности.