3 четения

Късни голове решиха изхода на двубоя в Сухиндол

„Лозен” – „Изгрев 93” 3:1

Пламен Петров хвана в крачка вратаря на домакините Ивелин Бонев и с шут от 35 метра заби топката под гредата му за 0:1 в 20-ата минута. Сухиндолци отговориха с продължителен натиск, който им донесе греда и гол в 34-тата минута. Отбеляза го Стефан Ангелов, който получи топката в наказателното поле, излъга съперник и стреля неспасяемо за 1:1. След почивката в игра влезе Стефан Николов, чиито активни действия и по двата фланга създадоха проблеми в отбраната на гостите от Царевец. Защитниците и вратарят на „Изгрев 93” Калин Димитров отбиваха щурма, но в самия край на мача се предадоха. Радослав Отчев проби почти до аутлинията в 88-ата минута и върна топката към непокрития Ивайло Димитров, който не пропусна да се възползва от ситуацията и да вкара за 2:1. В добавеното време и Стефан Николов увенча усилията си попадение за 3:1.