8 четения

Тодор Колев заби две попадения за успех на дебелчани

„Ботев” – “Лато” 2:0

С два гола на Тодор Колев след почивката дебелчани пречупиха с 2:0 коравия тим от Алеково. Първият бе доста куриозен, а негов съавтор стана вратарят на домакините Красимир Косев. Стражът изрита силно топката напред, тя прехвърли защитниците на гостите и останал сам, Тодор Колев не сбърка за 1:0. Второто попадение на доказания голмайстор падна в 73-тата минута, в която засече с глава центриране на Николай Тодоров.

Преди почивката Тодор Колев също имаше шанс да се разпише, но вратарят на “Лато” се справи. Пропуск за дебелчани направи и Иван Иванов, докато гостите се задоволиха предимно да отбиват атаките на ботевци.