Гол на Стоев остави трите точки в Долна Оряховица

ФК „Д. Оряховица” – “Победа” 1:0

С гол на Адриян Стоев в 67-ата минута отборът на ФК „Д. Оряховица” спечели с 1:0 домакинството на “Победа” (Кесарево). Единственото попадение в срещата падна след пробив на Живко Живков, пас и триково изпълнение на Стоев. Преди това гостите също имаха своите шансове, въпреки че играеха предимно на контри. На два пъти Любчо Митов излиза на чиста позиция, но не успя да вкара. Като цяло долнооряховчани държаха инициативата и топката под свой контрол, но повечето им акции приключваха пред наказателното поле на съперника. След почивката домакините пропуснаха и единайсетметров наказателен удар, а “Победа” остана с десет души на терена, след като техен състезател получи втори жълт и червен картон.