Пълно превъзходство на гостите в Бутово

„Бъдеще” – „Удар” (Бяла черква) 0:7

Агресивен зрител за малко не докара сериозни проблеми на „Бъдеще”, след като в 20-ата минута влезе на терена и се отправи към втория асистент-съдия. Намесата на рефера Светлин Пъшев, кмета на селото и охраната, спрели навреме запалянкото, предотврати неприятен инцидент, който можеше да докара тежка санкция на клуба. Иначе павликенското футболно дерби на ниво Областна група – Север премина под диктовката на гостите от Бяла черква. Стамен Николов откри резултата още в 4-тата минута, Мирослав Тотев покачи на 0:2 в 26-ата, а в 42-рата Александър Латев доведе нещата до 0:3. След почивката Христо Воронцов добави два гола за гостите, по един отбелязаха Георги Каменов и Антон Иванов и мачът приключи при 0:7.