С десет души домакините стигнаха до точка

„Янтра Драганово” – „Спортист” 2:2

Без победител приключи срещата в Драганово, която тръгна добре за домакините. Още в 5-ата минута Георги Георгиев излезе на позиция и откри резултата. Гостите от Козаревец потърсиха изравняване и в 39-ата минута го постигнаха. Реферът Милен Въжарски отсъди наказателен удар за умишлена игра с ръка в пеналта, реализиран от Валентин Парашкевов за 1:1. Дузпата бе оспорена от играчи на „Янтра” и в мелето Мирослав Терзиев удари с глава съдията в лицето, което му донесе червен картон. Любопитно е, че самият Терзиев доскоро бе футболен арбитър.

Спортистите дръпнаха напред в 55-ата минута с попадение на Мирослав Сотиров. Независимо от развоя домакините не се предадоха, бориха се докрай и в 82-рата минута Тихомир Борисов спаси точката с гол за 2:2.