Атрактивен мач с шест гола в Константин

„Рудановски” – „Владислав” 4:2

С гол от съблекалните на Бисер Блажев гостите от Джулюница дръпнаха в резултата на стадиона в Константин. Акцията на отбора на „Владислав” в първата минута хвана неподготвена отбраната на домакините. Отговорът обаче бе бърз и в 12-ата минута Красимир Иванов изравни 1:1, а само 120 секунди по-късно Димитър Димитров обърна хода на срещата с попадение за 2:1. Хубав удар на Денис Гавазов в 21-вата минута доведе до 2:2, при който резултат дойде почивката. След нея футболистите на „Рудановски” бягаха повече и въпреки контрите на джулюнчани наложиха териториален превес, който получи и цифрово изражение. В 54-тата и 61-вата минута Фикрет Бояджиев получи възможности да стреля и не пропусна да донесе крайния успех на тима си с две попадения.