МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА АКУШЕРКИТЕ – 5 МАЙ
УВАЖАЕМИ АКУШЕРКИ,
За мен е удоволствие от името на общинското ръководство и лично от свое име да ви поздравя по повод МЕЖДУНАРОДНИЯ ДЕН НА АКУШЕРКИТЕ – 5 МАЙ.
Вашата мисия е да дарявате живот и да ни правите щастливи с най-голямото и паметно събитие в живота на всеки от нас – раждането на нашите деца. Гордейте се и работете с любов, защото вашата професия е символ на всеотдайност и достойнство. Тя изисква не само висок професионализъм, но и съпричастност, сила, умение да вдъхваш вяра и надежда.
Бъдете здрави и все така отзивчиви и отдадени на своето призвание!
Благодаря на всички вас за благородния принос в раждането на надеждата, на бъдещето, на доброто!
Честит празник!
инж. ДАНИЕЛ ПАНОВ
Кмет на община Велико Търново

Единственият кмет у нас, който оценява ролята на акушерките и има респект към техният труд. Благодарим Ви г-н Панов!