Новини

МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА АКУШЕРКИТЕ – 5 МАЙ

УВАЖАЕМИ АКУШЕРКИ,

         За мен е удоволствие от името на общинското ръководство и лично от свое име да ви поздравя по повод МЕЖДУНАРОДНИЯ ДЕН НА АКУШЕРКИТЕ – 5 МАЙ.

Вашата мисия е да дарявате живот и да ни правите щастливи с най-голямото и паметно събитие в живота на всеки от нас – раждането на нашите деца. Гордейте се и работете с любов, защото вашата професия е символ на всеотдайност и достойнство. Тя изисква не само висок професионализъм, но и съпричастност, сила, умение да вдъхваш вяра и надежда.

Бъдете здрави и все така отзивчиви и отдадени на своето призвание!

Благодаря на всички вас за благородния принос в раждането на надеждата, на бъдещето, на доброто!

Честит празник!

 

инж. ДАНИЕЛ ПАНОВ

Кмет на община Велико Търново

 

 

One thought on “МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА АКУШЕРКИТЕ – 5 МАЙ

  • Единственият кмет у нас, който оценява ролята на акушерките и има респект към техният труд. Благодарим Ви г-н Панов!

    Отговор

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *