martineli

martineli

В Българско Сливово интрига нямаше

„Бенковски“ – „Бъдеще“ 6:1

Още в 5-ата минута Пламен Маринов центрира отляво и Владислав Петров вкара за 1:0. След още пет минути отбраната на гостите от Бутово бе матирана отново и Красимир Кирилов вдигна на 2:0. Третото попадение за „Бенковски“ записа в актива си вратарят и капитан на тима Добромир Маринов, реализирал наказателен удар в 38-ата минута. Красимир Митков увеличи разликата на 4:0 в полза на домакините от Българско Сливово в 50-ата минута след самостоятелен рейд. На 1:4 намали Александър Ефремов в 61-вата минута, а малко по-късно удари и греда. Пламен Дончев завърши две хубави атаки на домакините в 68-ата и 75-ата минута, оформяйки окончателното 6:1.