Неданци приключиха спора до почивката

ФК „Недан“ – ФК „Морава“ 4:1

Петър Петров откри резултата на срещата в Недан с хубав удар от дистанция в 33-ата минута. Две по-късно Филип Филипов нацели десния страничен стълб на бранената от гостите врата и резултатът остана непроменен. За кратко обаче, защото в 37-ата минута Мирослав Цонев намери Славейко Славейков, който от границата на наказателното поле покачи на 2:0.

В самия край на полувремето Цонев прехвърли вратаря на гостите от Морава, но топката срещна десния стълб и се върна обратно, където бе посрещната от Иван Иванов, за когото остана само да я насочи в мрежата за 3:0. Центриране отдясно позволи и на Ивайло Стефанов да се запише сред голмайсторите в мача, засичайки кълбото с глава за 4:0 в 78-ата минута. Две по-късно Павлин Петров намери Димитър Илиев, който върна едно попадение за 4:1.