Орешчани не издържаха в Бяла черква

„Удар” – „Стрела” 4:0

Сравнително равностойно първо полувреме изиграха съперниците в Бяла черква, но головете паднаха във вратата на гостите. В 19-ата минута Мирослав Тотев засече подаване от фланга и 1:0 за „Удар”. Пет минути преди почивката Светослав Тодоров покачи на 2:0 с глава, възползвайки се от центриране от корнер.

През втората част постепенно гостите от Ореш поотпаднаха физически и това позволи на белочерковци да наложат надмощие, което материализираха с нови две попадения. Точни бяха Георги Каменов в 59-ата минута и Георги Вълчев в 85-ата. С успеха домакините запазиха шансове за второто място в групата, като три кръга преди края изостават с две точки след неданци.