Боево реми на стадиона в Царевец

„Изгрев 93” – „Левски” (Ляск.) 1:1

С два пропуска на Милен Савов започна срещата в Царевец. В 10-ата минута нападателят на гостите излезе на чиста позиция, но би в аут, а в 12-ата вратарят на домакините Калин Димитров спаси. При ответна атака на домакините в 15-ата минута Галин Генчев получи възможност да стреля и го направи, но топката профуча над напречната греда.

Второто полувреме започна с контра на „Левски”, при която Йордан Нотев напредна отляво и по диагонала вкара за 0:1 в 49-ата минута. В 57-ата Ивайло Данаилов възстанови равенството, като вкара директно от фал от 35 метра за 1:1. В оставащите минути и двата тима направиха пропуски и завършиха при справедливо равенство.