Скъсаха „студентите” във Видин

„Бдин“ – „Академик“ 4:1

„Бдин“ (Видин) се наложи у дома над „Академик“ (Свищов) с 4:1 в последния кръг от първенството на Северозападната „В” група. Ангел Каишев даде преднина на домакините с попадение в 23-тата минута. В 50-ата Александър Соколов удвои аванса на видинчани. Мачът съвсем се усложни за „студентите“ в 55-ата минута, в която главният съдия Росен Гановски вдигна червен картон на вратаря им, спънал противник извън пеналта. На терена се появи резервният страж на свищовлии, които се наложи да доиграят мача в намален състав. Все пак Иван Ганев от дузпа върна едно попадение в 61-вата минута, а с това и надеждите на „Академик“. Георги Илиев обаче се разписа за 3:1 в 75-ата минута, а в 83-тата Каишев оформи крайното 4:1 за видинчани.