9 четения

Стражичани отново познаха вкуса на успеха

„Левски“ (Стр.) – „Лозен 2006“ 3:1

Със самочувствие започнаха срещата в Стражица гостите от Сухиндол и още в 5-ата минута дръпнаха в резултата. Билянт Чавдарлиев излезе на позиция след двойно подаване и вкара за 0:1. До почивката стражичани трудно намираха себе си, а сухиндолци направиха пропуски, сред които и удар в гредата от линията на вратарското поле.

След паузата гостите продължиха да натискат, но в 64-тата минута изпуснаха Атанас Евтимов и той не пропусна да изравни 1:1.

Шест минути по-късно бранител на „Лозен” сбърка, Евтимов овладя отскочилата топка и я подаде на Людмил Петров, който на празна врата вдигна на 2:1.

Контраатака в 76-ата минута бе завършена от Атанас Евтимов с попадение за 3:1, приключило окончателно спора. С победата стражичани прекъснаха серия от поредни загуби.