9 четения

Еленчани спечелиха с лекота

„Чумерна“ – „Изгрев“ 6:1

Резултатна победа с 6:1 срещу тима от Царевец записаха футболистите на „Чумерна“. На терена в Златарица еленчани решиха мача още до средата на първото полувреме. Виктор Георгиев разпечата вратата на гостите още в 4-ата минута, а в 14-ата Георги Донев покачи на 2:0. Третото попадение заби друг опитен играч – Пламен Нотев. След гола символичните домакини понамалиха темпото и в 38-ата минута Николай Михалев намали на 1:3. Преди да завърши полувремето обаче, Пламен Нотев се разписа за втори път в мача, покачвайки на 4:1.

През втората част превъзходството на „Чумерна” продължи и в 51-вата минута току-що влезлият в игра Димитър Димитров вдигна на 5:1. За 6:1 вкара Никола Костов след още осем игрови минути.