7 четения

В Масларево гостите вкарваха, домакините удряха греди

„Устрем“ – ФК „Овча могила“ 1:3

В коректен мач с много голови възможности по-точни се оказаха играчите от Овча могила и си тръгнаха от Масларево с трите точки. Не бяха изминали и 120 секунди, когато след атака по дясното крило Иван Иванов вкара за 0:1.

В 52-рата минута ъглов удар предизвика разбъркване в полето на домакините и Красимир Кирилов се възползва, за да отбележи второ попадение. Георги Николов намали на 1:2 от пряк свободен удар вдясно от вратата на ФК „Овча могила“ в 65-ата минута. Десет по-късно контра на гостите бе завършена от Атанас Кръстев за 1:3. Малшанс преследваше отбора на „Устрем“ в този мач. При 0:1 Георги Илиев уцели страничния стълб, а при 1:2 Борислав Костадинов би от упор с глава в напречната греда.