Спипаха открадната от Първомайци лека кола
Служители на полицейското управление в Г. Оряховица установиха противозаконно отнет лек автомобил от Първомайци благодарение на неадекватно поведение на крадеца зад волана. Завчера в 5 ч. сутринта на ул. „Славянска” в железничарския град полицейски патрул забелязал лек автомобил „Волво”, управляван от водач със съмнително поведение. Униформените го последвали, но той увеличил скоростта. След заградителни мероприятия возилото било намерено изоставено на ул. „Цар Освободител”. При проверката е установено, че лекият автомобил е противозаконно отнет от Първомайци, където е бил забравен от собственика отключен с ключове на таблото. Крадецът на колата все още се издирва.