100 лв. глоба за вилнял в Спешна помощ
26-годишен получи от съда в старата столица 100 лева глоба по Указа за борба с дребното хулиганство, защото е вилнял в Спешна помощ.
Екшънът се разиграл в събота около 3 часа през нощта. Полицията била извикана на ул. „Цветарска“, където С. М. бил целият в кръв, а с него имало още един мъж и една жена. Мъжът с окървавеното лице започнал да псува и обижда пристигналите на мястото екипи на полицията и Спешна помощ. Въпреки това бил откаран за преглед в Спешна помощ и там продължил да обижда, буйства, плюе и рита стола на дежурния лекар. След прегледа е задържан за срок до 24 часа по ЗМВР.