Павликенчани приключиха проверките със зрелищно реми

ОФК „Павликени“ – ФК „Севлиево“ 4:4

С резултатно равенство 4:4 приключиха контролните срещи футболистите на ОФК „Павликени“. В събота възпитаниците на Милен Петков отвъртяха ремито с тима на ФК „Севлиево“. Домакините започнаха мощно и до 15-ата минута поведоха с 2:0, като и двете попадения заби Тошко Чирпанов. Гостите успяха да намалят преднината на павликенчани, като техен нападател проби през центъра и нанесе силен удар, а негов съотборник довкара в мелето. Почивката дойде при 3:1, след като Димитър Кушев не пропусна да се разпише в разбъркване в 40-ата минута. След нея грешка в отбраната на домакините доведе до второ попадение в полза на севлиевци. Кушев отново даде комфортен аванс на тима си с гол за 4:2. Преди това той пропусна и други две възможности пред вратата на севлиевци, от своя страна те също имаха своите шансове. В края на срещата гостите успяха да отбележат две попадения и да доведат резултата до 4:4. В добавеното време Кушев се разписа още веднъж, но бе маркирана засада и гол не бе зачетен. Старши треньорът на павликенчани Милен Петков разполагаше с по-къса скамейка, тъй като Андреев, Калчев и Борислав Иванов пропуснаха мача.