6 четения

Радослав Байчев реши оспорвания мач в Севлиево, късен червен картон за Рашков

ФК „Севлиево” – ОФК „Павликени” 2:1

Две попадения на Радослав Байчев оставиха павликенчани без точка при гостуването в Севлиево. Бившият етърец се възползва от пропуски в отбраната на гостите и заби попаденията в 32-рата и 37-ата минута. Преди това още в 15-ата павликенчани бяха повели в резултата. При контраатака Николай Андреев бе изведен зад гърба на отбраната и опъна мрежата на бранената от домакините врата за 0:1. През първата част възпитаниците на Милен Петков много добре затваряха подстъпите към наказателното си поле, а през втората изнесоха пресата напред, като често се задържаха в половината на севлиевци. След час игра Димитър Димитров проби отбраната на домакините и бе съборен, което донесе жълт картон на техен бранител. Шанс да изравни имаше Тошко Чирпанов, останал сам срещу вратата, пропуски направиха Кушев и Андреев. В добавеното време червен картон получи вратарят на гостите Радослав Рашков за нарушение извън наказателното поле.

ОФК „Павликени”: Рашков, Шипкалиев (90 Чешмеджиев), Илиев, Василев (65 Б. Иванов), Цонев, Додуров, Чирпанов (90+4 Стефанов), Йорданов, Димитров, Кушев, Андреев.