7 четения

Здравко Асенов и Красен Славчев точни за тръмбешчани в Сухиндол

„Лозен” – „Янтра” 1:2

В много хубав мач в Сухиндол гостите от Полски Тръмбеш стигнаха до крайния успех. Отборът на „Янтра” на практика бе без резервна скамейка, тъй като юношите играха на турнир в Несебър, но батковците се раздадоха. Сухиндолци спечелиха дузпа още от съблекалните, Мартин Иванов бе точен от бялата точка – и 1:0 след по-малко от 120 секунди игра.

Гостите отвърнаха с контра в 8-ата минута, при която Кристиян Костадинов намери Здравко Асенов, който стреля под плонжа на Ивелин Бонев за 1:1.

След почивката тръмбешчани се запазиха по-свежи и в 69-ата минута направиха пълен обрат в резултата. Владимир Атанасов подаде на Красен Славчев, той залъга бранител и прати топката в ъгъла за 1:2, при който резултат приключи мачът.