martineli

martineli

Ресенци изпуснаха гостите от Бяла черква

ФК „Ресен 2012“ – „Удар“ 1:1

Не успяха да се съберат в пълен състав футболистите на ФК „Ресен 2012“ за последната си контролна среща преди старта на сезона и това определено повлия на представянето им. Пролича и доста подценяване на съперника, чиито опитни играчи никак не стояха зле на терена. Преди почивката Мариян Генов и Стилиян Иванов пропуснаха добри възможности да открият резултата в полза на ресенци, а при контра гостите от Бяла черква стигнаха до попадение за 0:1. През втората част Емил Копаранов възстанови равенството с удар от пеналта, а Мариян Генов нацели греда. Ивайло Кирвиков можеше да донесе крайния успех на домакините, но не намери очертанията на вратата.

Общо 23-ма футболисти ще картотекира старши треньорът на ресенци Иван Попов днес, новите имена са Стилиян Иванов и Любомир Витанов.