10 четения

Бивши локомотивци вкараха головете в Долна Оряховица

ФК „Д. Оряховица” – „Спортист” 6:0

Шест гола отбелязаха настоящите първенци на групата във вратата на гостите от Козаревец. Долнооряховчани доминираха напълно, пропуснаха още куп възможности и показаха, че и през този сезон ще са водещ отбор. Йордан Петров откри резултата в 17-ата минута, само четири по-късно Христо Русанов вдигна на 2:0. Третото попадение за домакините падна в 24-тата минута и бе автогол на Антон Маринов.

През втората част долнооряховчани продължиха да мачкат гостите от Козаревец и след час игра Аврам Аврамов покачи на 4:0. Друг бивш горнооряховски локомотивец Лъчо Русев бе точен за 5:0, а Миро Гавазов фиксира окончателното 6:0 в 79-ата минута.