13 четения

В Драганово домакините се спасиха от загуба в края

„Янтра” (Др.) – „Владислав” 1:1

Без победител завърши здравият мач в Джулюница, в който съперниците направиха множество пропуски. Много стабилно се представи вратарят на „Владислав“ Васил Боев, който преди почивката неутрализира доста набези. В 55-ата минута отново стражът на гостите се прояви, парирайки удар на Красимир Тодоров от непосредствена близост. 180 секунди по-късно и Михаил Кънев не успя да вкара за домакините, а в 60-ата минута Красен Славчев го направи, но за джулюнчани – и 0:1. Попадението предизвика изблик на енергия сред играчите на „Янтра“, донесъл няколко добри атаки и пропуск на Мишо Кънев.

Минута преди края грешка в отбраната на „Владислав“ позволи на Петко Петков да възстанови равенството 1:1.