6 четения

Янислав Ячев с пет попадения и греда в Бутово

„Бъдеще” – „Стрела” 0:6

Пет гола и една греда записа в актива си Янислав Ячев за победата на „Стрела” над „Бъдеще” в Бутово. Именно той направи разликата между двата тима по време на срещата, завършила 0:6 в полза на гостите от Ореш. Ячев откри резултата в 20-ата минута, а в 38-ата покачи на 0:2. Много красиво бе третото му попадение за 0:3 в 39-ата минута, в която прехвърли елегантно бранител, след което стреля от въздуха. Отново техничният халф се разписа за 0:4 в 55-ата минута и за 0:6 в 75-ата, в която излезе сам срещу вратаря на „Бъдеще” и би край него. За 0:5 се отчете Йордан Манев в 60-ата минута, в която получи пас около точката на дузпата и би без забавяне.