4 четения

Поликраищенци не се дадоха на първенеца на групата

„Росица” – ФК „Д. Оряховица” 1:1

В оспорван мач домакините от Поликраище спряха шампиона на групата и не му позволиха да си тръгне с трите точки. След пропуски и пред двете врати дойде 27-ата минута, в която Янислав Каравасилев разпечата вратата на долнооряховчани и даде аванс на „Росица“ – 1:0.

Втората част тръгна с шансове пред атаката на поликраищенци, които определено стреснаха гостите и те се разиграха. Последваха минути на натиск, който се увенча с успех в 70-ата минута. Тогава пробив по фланга завърши с центриране към Христо Русанов и той засече топката за 1:1. В оставащото време вреше и кипеше по всички точки на терена, но въпреки че имаха предимство, долнооряховчани не успяха да стигнат до пълен обрат.