6 четения

Гол на Любо Генчев не стигна за успех на „железничарите” в проверката

„Спартак“ (Плевен) – „Локомотив“ (ГО) 2:1

Загуба с 2:1 претърпя горнооряховският „Локомотив“ в контролна среща с втородивизионния „Спартак“. На стадион „Белите орли“ в Плевен гостите започнаха силно, но не успяха да накажат грешките в плевенската отбрана, като направиха два пропуска до 6-ата минута. В 18-ата Любомир Генчев мина на скорост между защитниците на домакините и с точен шут изпрати топката в мрежата за 0:1.

Отговорът на спартаковци дойде в 40-ата минута, когато Рангел Абушев изравни. След почивката домакините имаха териториален превес, разигравайки топката в половината на съперника. Двайсетина минути преди края Кристиян Димитров стреля от границата на наказателното поле за 2:1.

„Локомотив“: Стефано Кунчев, Милен Желев, Мартин Кавдански, Стефан Цонков, Атанас Фиданин, Игор Джоман, Николай Христов, Симеон Мечев, Рахави Кифуети, Димо Атанасов, Любомир Генчев.