8 четения

Мирослав Кондов подпечата трите точки на сухиндолци

ФК „Лозен 2006“ – „Левски“ (Стр.) 2:1

С натиск на домакините тръгна срещата в Сухиндол, а в 23-тата минута попадение на Иван Мариянов не бе зачетено заради маркирана засада. Шест минути по-късно Мариянов центрира от фланга, вратарят на гостите от Стражица Добрин Костов не овладя топката и Диян Стойчев, необезпокояван, вкара за 1:0. Изравнителното попадение падна в 64-тата минута, в която реферът Андрей Андреев пусна отличен авантаж, Борислав Иванов нахлу отляво и стреля по диагонала за 1:1. Последваха пропуски на гостите, като в 86-ата минута вратарят на „Лозен 2000“ Ивелин Бонев спаси удар от два метра на Георги Георгиев.

След още 120 секунди обаче пред другата врата закипя и с шут в долния десен ъгъл Мирослав Кондов донесе победата с 2:1 на сухиндолци.