15 четения

Иван Иванов с гол и червен картон в Джулюница

ФК „Владислав“ – „Юнак“ 3:1

При превъзходство на домакините премина срещата в Джулюница, но успехът им не дойде лесно. Стилиян Чолаков откри резултата в 18-ата минута след центриране на Марио Йовов. Самият Йовов можеше да увеличи аванса на „Владислав“ пет минути по-късно, но ударът му срещна напречната греда. Контра на гостите от Мерданя в 58-ата минута бе завършена от Иван Иванов, бивш играч на джулюнския тим за 1:1. Изравняването предизвика влизането в игра на Стилиян Станчев, който отново даде преднина на тима си в 65-ата минута, покачвайки на 2:1. Помогна му и рикошетът, а преди изстрела футболистите на „Юнак“ искаха нарушение в своя полза. В 81-вата минута гостите отново протестираха след отсъден пряк свободен удар за нарушение на Димитър Нешев. Най-деен бе Иван Иванов, който получи червен картон за опит за удар на рефера, и със сигурност сложи точка на изявите си на терена до края на есенния полусезон.

Три минути преди края направилият доста пропуски Красен Славчев се разписа за 3:1.