5 четения

Любчо Митов заби четири попадения в Козаревец

„Спортист“ (Козаревец) – „Победа“ 2:5

Пълен обрат сътвориха футболистите от Кесарево при гостуването в Козаревец и си тръгнаха с трите точки. В началото гостите направиха два пропуска и бяха наказани от Мирослав Сотиров в 10-ата минута, който надбяга отбраната им за 1:0. След половин час равностойна игра Любчо Митов, превърнал се в герой за тима си с четири отбелязани гола, излъга и вратаря на домакините за 1:1. Пак Сотиров бе точен за „Спортист“ в 43-тата минута, когато бе оставен да стреля от десетина метра и не сбърка за 2:1.

Любчо Митов използва грешка в 65-ата минута и възстанови равенството 2:2.

Попадението му за 2:3 десетина минути по-късно предизвика претенции от страна на играчите на „Спортист“, които поискаха засада. До края умората си каза думата и домакините пуснаха още два гола, дело на Любчо Митов и Петър Тодоров.