7 четения

74 минути гонитба в резултата в Поликраище

„Росица“ – „Янтра Драганово“ 2:5

74 минути продължи гонитбата в резултата в Поликраище, преди гостите от Драганово да подпечатат окончателно победата си. Пламен Станчев даде аванс на „Янтра” още във 2-рата минута, в 6-ата Мартин Димитров разви успеха на тима си с второ попадение. Венцислав Петев върна „Росица” в мача в 25-ата минута, а почивката дойде при 1:3, след като в 43-тата Красимир Тодоров бе точен за гостите. Второто полувреме тръгна с размяна на атаки и след час игра Милко Байчев върза мача, вкарвайки за 2:3. Запасът от сили сред играчите на „Янтра” обаче бе по-висок, защото успяха да отбележат още два гола. В 74-тата минута се разписа Александър Михайлов, а в заключителните секунди Георги Георгиев финализира успеха с 2:5.