10 четения

Иван Иванов заби четири попадения във Върбовка

„Спортист“ (Върбовка) – „Бъдеще“ 8:0

Без интрига премина срещата между отборите от павликенските села Върбовка и Бутово. Гостите така и не успяха да неутрализират далеч по-маневрените играчи на „Спортист“, рядко преминаваха центъра на терена и гледаха да получат по-малко голове. Иван Иванов откри резултата още в 6-ата минута, а в 21-вата Георги Куюмджиев вдигна на 2:0 от дузпа. Петър Кушев покачи на 3:0 в 35-ата минута, след което се развихри Иван Иванов. Нападателят на тима от Върбовка вкара в 37-ата и 47-ата минута, а в 69-ата се разписа за четвърти път в мача. Преди това поредните добри атаки на домакините бяха завършени от Николай Атанасов и Северин Маринов с голови удари.